Foire du Vin Roeselare

Afspraak met zijn allen op 21-22-23 oktober 2022 voor de 18-de editie van Foire du Vin - Roeselare. 40 exposanten uit alle wijnstreken van Frankrijk en daarbuiten zullen op deze wijnbeurs hun wijnen aan u voorstellen. Om uw beursbezoek voor te bereiden vindt u een gedetailleerde lijst van de deelnemende wijnbouwers onder "exposanten" en u kunt ook vanaf een 10-tal voor aanvang van de beurs het beursplan downloaden (klik op beursplan > download PDF).
Zoals altijd is er ook een uitstekende catering verzorgd door Manoir Alexandre. Er is mogelijkheid om ' s middags te lunchen. De wijn breng je zelf mee ! Er zijn ook tal delicatessen (zalm op toast, pannekoeken, ...).
Recent WineNews
Wijnhuis Guigal verwerft Château d’Aqueria in Tavel

Guigal heeft het wijndomein Château d’Aqueria verworven voor een niet nader genoemd bedrag. Een en ander kadert in een nieuwe dynamiek rond de historische wijngaarden van Tavel, een appellatie die enkel rosé produceert, op de westelijke oever van de Rhône in Zuid-Frankrijk.
Bordeaux zoekt geld om wijngaarden uit te rukken en anders te benutten

De wijnregio van Bordeaux produceert structureel meer wijn dan ze kan verkopen. Het CIVB pleit als gevolg daarvan voor een definitieve en gesubsidieerde ontworteling van wijnstokken.